Vestigingen


Penningweg 91
1507 DG Zaandam Tel: 075-8883100
zaandam@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Zaandam is sinds 1 juni 2013 uw vertrouwde Hyundai dealer voor Zaandam en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Stevan Kuiper
Sales verantwoordelijke
skuiper@dirkbarten.nl
Jeroen Sinnema
Verkoopadviseur
jsinnema@dirkbarten.nl
Edwin Ietswaard
Lease specialist
autolease@dirkbarten.nl
Patricia Vinju
Serviceadviseuse
pvinju@dirkbarten.nl
Niels Jonker
Chef werkplaats
njonker@dirkbarten.nl
Sipke Kloosterman
Technisch specialist
zaandam@dirkbarten.nl
Tom van den Bergh
Technisch specialist
zaandam@dirkbarten.nl
Kim van Zijl
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Liza Dontje
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl