Vestigingen


Opaallaan 8
2132 XT Hoofddorp Tel: 023-5630425
hoofddorp@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Hoofddorp is uw vertrouwde Hyundai dealer voor Hoofddorp en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Ton Hendriks
Vestigingsmanager / serviceadviseur
thendriks@dirkbarten.nl
Vincent Werneke
Sales verantwoordelijke
vwerneke@dirkbarten.nl
Chris van Dommelen
Verkoopadviseur
cvdommelen@dirkbarten.nl
Patrick Valentijn
Verkoopadviseur
pvalentijn@dirkbarten.nl
Edwin Ietswaard
Lease specialist
autolease@dirkbarten.nl
Jimmy Murg
Parts- en serviceadviseur
jmurg@dirkbarten.nl
Sjon Nicolai
Chef werkplaats
snicolai@dirkbarten.nl
Bart van Bruggen
Technisch specialist
hoofddorp@dirkbarten.nl
Maarten Oldenburg
Technisch specialist
hoofddorp@dirkbarten.nl
Mike Elberse
Technisch specialist
hoofddorp@dirkbarten.nl
Paul Benschop
Technisch specialist
hoofddorp@dirkbarten.nl
Kim van Zijl
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Liza Dontje
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl