Vestigingen


W.M. Dudokweg 17
1703 DA Heerhugowaard Tel: 072-5721616
heerhugowaard@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Heerhugowaard is uw vertrouwde Hyundai dealer voor Heerhugowaard en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Marco Pannekoek
Vestigingsmanager / serviceadviseur
mpannekoek@dirkbarten.nl
Jeff Riesebosch
Sales verantwoordelijke
jriesebosch@dirkbarten.nl
Toni Kendlbacher
Verkoopadviseur
tkendlbacher@dirkbarten.nl
Edwin Ietswaard
Lease specialist
autolease@dirkbarten.nl
Niels Brouwer
Chef werkplaats
nbrouwer@dirkbarten.nl
Kelvin Holties
Technisch specialist
heerhugowaard@dirkbarten.nl
Marco Knijn
Technisch specialist
heerhugowaard@dirkbarten.nl
Kim van Zijl
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Liza Dontje
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Jellie Wit
Personeelszaken
jwit@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl