Vestigingen


W.M. Dudokweg 17
1703 DA Heerhugowaard Tel: 072-5721616
heerhugowaard@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Heerhugowaard is uw vertrouwde Hyundai dealer voor Heerhugowaard en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Marco Pannekoek
Vestigingsmanager / serviceadviseur
mpannekoek@dirkbarten.nl
Rob Barbiers
Vestigingsmanager
rbarbiers@dirkbarten.nl
Frans Boogaard
Fleetsalesmanager
fboogaard@dirkbarten.nl
Rob Ubels
Zakelijke markt
rubels@dirkbarten.nl
Jeff Riesebosch
Verkoopadviseur
jriesebosch@dirkbarten.nl
Joep Schotten
Verkoopadviseur
jschotten@dirkbarten.nl
Danny Visser
Verkoopadviseur
dvisser@dirkbarten.nl
Niels Brouwer
Chef werkplaats
nbrouwer@dirkbarten.nl
Kelvin Holties
Technisch specialist
heerhugowaard@dirkbarten.nl
Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Kim Smit - van Zijl
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Gillian Milde
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Janine Kramer
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Manon Molenaar
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Michelle van Dijk - Roelofs
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Jellie Wit
Personeelszaken
jwit@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Ben Steijn
Lease coordinator /Verkoopadministratie
autolease@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl