Vestigingen


Rijksstraatweg 32
1964 LJ Heemskerk Tel: 0251-234350
heemskerk@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Heemskerk is uw vertrouwde Hyundai dealer voor Heemskerk en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Ron Bruinenberg
Vestigingsmanager / chef werkplaats
rbruinenberg@dirkbarten.nl
Stevan Kuiper
Sales verantwoordelijke
skuiper@dirkbarten.nl
Marciano van Ling
Verkoopadviseur
mvling@dirkbarten.nl
Stefan Hartog
Verkoopadviseur
shartog@dirkbarten.nl
Marco de Jong
Parts specialist / centraal magazijn
mdjong@dirkbarten.nl
Martin Groothuizen
Parts- en serviceadviseur
mgroothuizen@dirkbarten.nl
Bjorn Staub
Technisch specialist
heemskerk@dirkbarten.nl
Bram de Vries
Technisch specialist
heemskerk@dirkbarten.nl
Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Kim Smit - van Zijl
Teamleidster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Daimy Tuinstra
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Janine Kramer
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Kelly Kruijt
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Manon Molenaar
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Michelle van Dijk - Roelofs
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Susanne Rutte
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl
Bram Vriend
Manager fleetsales
bvriend@dirkbarten.nl
Rob Ubels
Accountmanager
rubels@dirkbarten.nl