Vestigingen


Rijksstraatweg 32
1964 LJ Heemskerk Tel: 0251-234350
heemskerk@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Heemskerk is uw vertrouwde Hyundai dealer voor Heemskerk en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Ron Bruinenberg
Vestigingsmanager / chef werkplaats
rbruinenberg@dirkbarten.nl
Stevan Kuiper
Sales verantwoordelijke
skuiper@dirkbarten.nl
Frans Boogaard
Fleetsalesmanager
fboogaard@dirkbarten.nl
Rob Ubels
Zakelijke markt
rubels@dirkbarten.nl
Marciano van Ling
Verkoopadviseur
mvling@dirkbarten.nl
Cani Yilmaz
Verkoopadviseur
cyilmaz@dirkbarten.nl
Marco de Jong
Parts specialist / centraal magazijn
mdjong@dirkbarten.nl
Martin Groothuizen
Parts- en serviceadviseur
mgroothuizen@dirkbarten.nl
Bram de Vries
Technisch specialist
heemskerk@dirkbarten.nl
Marco Dijcks
Technisch specialist
heemskerk@dirkbarten.nl
Satish Verduin
Technisch specialist
heemskerk@dirkbarten.nl
Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Kim Smit - van Zijl
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Marit Louter
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Michelle Roelofs
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Ben Steijn
Lease coordinator /Verkoopadministratie
autolease@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl