Vestigingen


Spaklerweg 89
1114 AE Duivendrecht Tel: 020-6936925
zuidoost@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Amsterdam Zuid Oost is uw vertrouwde Hyundai dealer voor Amsterdam en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Pieter Spiering
Vestigingsmanager / serviceadviseur
pspiering@dirkbarten.nl
Rob Ubels
Zakelijke markt
rubels@dirkbarten.nl
Jeroen Weeren
Verkoopadviseur
jweeren@dirkbarten.nl
Mervyn Chin Fo Sieeuw
Verkoopadviseur
mchin@dirkbarten.nl
Luis Antunes
Parts- en serviceadviseur
lantunes@dirkbarten.nl
Neal Kanhai
Chef werkplaats
zuidoost@dirkbarten.nl
Armando dos Santos
Technisch specialist
zuidoost@dirkbarten.nl
Jelle Verweij
Technisch specialist
zuidoost@dirkbarten.nl
Mohammed M'Rabet
Technisch specialist
zuidoost@dirkbarten.nl
Peter Giemsch
Technisch specialist
zuidoost@dirkbarten.nl
Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Kim Smit - van Zijl
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Gillian Milde
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Janine Kramer
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Manon Molenaar
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Michelle van Dijk - Roelofs
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl