Vestigingen


Sierenborch 20
1046 CJ Amsterdam West Tel: 020-4114748
amsterdam@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Amsterdam West is uw vertrouwde Hyundai en Nissan dealer voor Amsterdam en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai en Nissan verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Marcel van Heems
Sales verantwoordelijke
mvheems@dirkbarten.nl
Joyce Heij
Verkoop administratie
jheij@dirkbarten.nl
Ramon van der Wall
Verkoopadviseur
rvdwall@dirkbarten.nl
Rijn Martens
Verkoopadviseur
rmartens@dirkbarten.nl
Rob Dekker
Verkoopadviseur
rdekker@dirkbarten.nl
Edwin Ietswaard
Lease specialist
autolease@dirkbarten.nl
Erik Swier
Parts- en serviceadviseur
eswier@dirkbarten.nl
Ruud Tiggeler
Serviceadviseur
rtiggeler@dirkbarten.nl
Robin van Tooren
Parts- en serviceadviseur
rvtooren@dirkbarten.nl
Mo Aadi
Chef werkplaats
Maadi@dirkbarten.nl
Fezvi Sener
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Imrane Boupkiri
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Ivo van der Voort
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
John Samuel
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Omer Sali
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Roshan Bansropansingh
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Kim van Zijl
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Liza Dontje
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl