Vestigingen


Sierenborch 20
1046 CJ Amsterdam West Tel: 020-4114748
amsterdam@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Amsterdam West is uw vertrouwde Hyundai voor Amsterdam en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Marcel van Heems
Cluster sales manager Zuid
mvheems@dirkbarten.nl
Mervyn Chin Fo Sieeuw
Verkoopadviseur
mchin@dirkbarten.nl
Rob Dekker
Verkoopadviseur
rdekker@dirkbarten.nl
William Linnemann
Verkoopadviseur
wlinnemann@dirkbarten.nl
Esther Schoon
Medewerkster verkoopadministratie
eschoon@dirkbarten.nl
Geertje Beemster
Medewerkster verkoopadministratie
gbeemster@dirkbarten.nl
Liza Dontje
Teamleider verkoopadministratie
ldontje@dirkbarten.nl
Erik Swier
Parts- en serviceadviseur
eswier@dirkbarten.nl
Ruben Dekker
Aftersalesverantwoordelijke
rubendekker@dirkbarten.nl
Ruud Tiggeler
Serviceadviseur
rtiggeler@dirkbarten.nl
Mo Aadi
Chef werkplaats
Maadi@dirkbarten.nl
Fezvi Sener
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Imrane Boubkiri
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Ivo van der Voort
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Omer Sali
Technisch specialist
amsterdam@dirkbarten.nl
Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Kim Smit - van Zijl
Teamleidster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Daimy Tuinstra
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Janine Kramer
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Manon Molenaar
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Michelle van Dijk - Roelofs
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl
Bram Vriend
Manager fleetsales
bvriend@dirkbarten.nl
Rob Ubels
Accountmanager
rubels@dirkbarten.nl