Vestigingen


Wolvenkoog 10
1822 BE Alkmaar Tel: 072-5615000
alkmaar@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Alkmaar is uw vertrouwde Hyundai dealer voor Alkmaar en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Ramon Blom
Verkoopleider
rblom@dirkbarten.nl
Bas van Bruchem
Verkoopadviseur
bvbruchem@dirkbarten.nl
Boaz van den Hoven
Verkoopadviseur
bvdhoven@dirkbarten.nl
Marco de Jong
Parts specialist / centraal magazijn
mdjong@dirkbarten.nl
René van Zijl
Serviceadviseur
rvanzijl@dirkbarten.nl
Gillian Milde
Serviceadviseur
gmilde@dirkbarten.nl
Tessa Schuit
Serviceadviseur
tschuit@dirkbarten.nl
Frank Visser
Chef werkplaats
werkplaatsalkmaar@dirkbarten.nl
Jerry Dijns
Technisch specialist
alkmaar@dirkbarten.nl
Peter Korver
Technisch specialist
alkmaar@dirkbarten.nl
Wesley van Hees
Technisch specialist
alkmaar@dirkbarten.nl
Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Kim Smit - van Zijl
Teamleidster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Daimy Tuinstra
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Janine Kramer
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Manon Molenaar
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Michelle van Dijk - Roelofs
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl
Bram Vriend
Manager fleetsales
bvriend@dirkbarten.nl
Rob Ubels
Accountmanager
rubels@dirkbarten.nl