Vestigingen


Wolvenkoog 10
1822 BE Alkmaar Tel: 072-5615000
alkmaar@dirkbarten.nl

Maak afspraak

Dirk Barten Alkmaar is uw vertrouwde Hyundai dealer voor Alkmaar en omstreken. U kunt bij ons terecht voor Hyundai verkoop nieuw en gebruikt. Uiteraard bent u ook welkom in onze moderne werkplaats, waar onze technici voor u klaar staan!

Afspraak maken

Marieke Bon
Klantenservice
klantenservice@dirkbarten.nl
Bas van Bruchem
Sales verantwoordelijke
bvbruchem@dirkbarten.nl
Edwin Ietswaard
Lease specialist
autolease@dirkbarten.nl
René van Zijl
Serviceadviseur
rvanzijl@dirkbarten.nl
Marco de Jong
Parts- en serviceadviseur
mdjong@dirkbarten.nl
Frank Visser
Chef werkplaats
werkplaatsalkmaar@dirkbarten.nl
Falko de Geus
Technisch specialist
alkmaar@dirkbarten.nl
Gerard van Egmond
Technisch specialist
alkmaar@dirkbarten.nl
Jerry Dijns
Technisch specialist
alkmaar@dirkbarten.nl
Tony van Wanrooy
Technisch Specialist
alkmaar@dirkbarten.nl
Kim van Zijl
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Liza Dontje
Medewerkster afsprakencentrum
afspraak@dirkbarten.nl
Astrid van der Laan
Administratief medewerkster
administratie@dirkbarten.nl
Janet Insing
Garantie-specialist
jlimmen@dirkbarten.nl
Riepke Hollander
Commercieel manager
rhollander@dirkbarten.nl
Jack Schuit
Aftersales manager
jschuit@dirkbarten.nl